Єва М

Здесь Вы можете: сравнить компании, сравнить цены на услуги, написать отзыв о компании
88 Ремонтных компаний
18 Строительных компаний
110 Новостройки Киева
185 Агентств недвижимости
227 Дизайн студий
152 Архитектурных бюро
165 Строительство коттеджей
115 Материалов для ремонта и строительства

Єва М


Телефон: 80444173848, 804423

Адрес: Киев

Рейтинг компании

2.8/5 - (26 голосов)

ООО Єва М

Наша фірма є виробником металопластикових вікон, балконних і вхідних дверей для квартир, офісів, промислових об’єктів, котеджів, басейнів і саун. Вся продукція виготовляється з пластикового профілю фірми КВЕ (Німеччина).
Металопластикові вікна сьогодні – це кращий вибір при будівництві нових будівель та реконструкції існуючих. Наші вікна абсолютно безпечні для Вашого здоров’я і здоров’я Ваших близьких. Профіль КВЕ для виробництва вікон екологічно чистий, є всі необхідні сертифікати відповідності. Вироби з металопластику стійкі до впливу ультрафіолету, т. Е. Під дією сонячних променів вироби не втрачають свій колір.
За Вашим вибором металопластикові вікна можуть бути виконані як стандартного білого кольору, так і в кольоровій гамі по таблиці RAL на будь-який смак і для будь-яких інтер’єрів, що дозволяє споживачам втілювати свої ідеї без будь-яких обмежень.
Наше виробництво не обмежується стандартними виробами, технічні можливості наших цехів дозволяють нам виготовляти вироби складних геометричних форм, а також вироби з індивідуальними ексклюзивними параметрами, гарантуючи багаторічна задоволення від використання нашої продукції.
Запрошуємо до співпраці дилерів.
Гарантія на готові вироби – 5 років.
2.8/5 - (26 голосов)

Отзывы

Ваш отзыв должен быть не менее 200 символов.

Подписаться
Уведомить о
0 отзывов
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Генерация пароля