Amtek LTD

Здесь Вы можете: сравнить компании, сравнить цены на услуги, написать отзыв о компании
88 Ремонтных компаний
18 Строительных компаний
110 Новостройки Киева
185 Агентств недвижимости
227 Дизайн студий
152 Архитектурных бюро
165 Строительство коттеджей
115 Материалов для ремонта и строительства

Amtek LTD


Телефон: +380 44 539 3343

Адрес: Киев

Рейтинг компании

3/5 - (26 голосов)

Amtek LTD

Компанія “Amtek LTD” виробляє дерев’яні вікна, деревоалюмінієві і ПВХ вікна, дерев’яні міжкімнатні та вхідні двері, підвіконня з масиву, віконні віконниці, дерев’яні сходи – гвинтові, косоури, прямі, металеві, масивний паркет екзотичних порід червоного дерева, дерев’яні елементи інтер’єру і меблів – бібліотеки, кабінети, столи, меблеві фасади, дерев’яні стінові панелі.

Компанія не тільки виготовляє цю продукцію, але і може надати Вам допомогу в проектуванні і дизайні будь-яких фасадних конструкцій і інтер’єрів. Дерев’яні інтер’єри – наш основний вид діяльності.
Ми працюємо для Вас вже 20 років на ринку України!

Наша компанія – сплав фахівців найвищого рівня, яких ми зібрали і навчили для Вас.
Наша мета – не продати Вам щось.
Наша мета – допомогти Вам вирішити, часом складні і, що вимагають спеціальних знань, завдання.
Ми не нав’язуємо найбільш вигідні для нас продукти, – ми допомагаємо Вам підібрати те, що визначається вашими технічними вимогами, стилем або розміром бюджету. Ми твердо впевнені, що не існує нерозв’язних задач. Ми не станемо відмовляти Вас від прийнятих рішень, ми зробимо так, що Ваші рішення виявляться правильними.
Ми працюємо з виробниками комплектуючих безпосередньо, виключаючи посередників, щоб Ви бачили реальні низькі ціни.
Ми щорічно проводимо сертифікацію нашої продукції і виробництва для Вашої безпеки.
Ми постійно вдосконалюємо знання наших співробітників, щоб Ви завжди могли отримати точний і лаконічний відповідь на Ваше питання.
Ми регулярно інвестуємо кошти в нові технології та обладнання, щоб наші конкуренти ніколи не досягли нашого високого рівня.
Ми завжди в гарному настрої і ввічливі, щоб Вам було приємно з нами.

Для того щоб у Вас був вибір, ми використовуємо у своїй роботі безліч різних матеріалів, що відрізняються дизайном, якістю і ціною. Якщо мова йде про металопластиці – ми готові запропонувати Вам не менше десяти профілів трьох-чотирьох виробників з різних країн. Якщо говорити про деревину, то тут до вашого вибору понад тридцять сортів екзотичних порід червоного дерева, і класичні дуб, ясен. Коли Ви захочете вибрати фурнітуру, ми запропонуємо Вам все, що вироблено геніальністю німецьких інженерів або майстерністю італійських дизайнерів.
Для Вашої зручності, щоб ви могли швидко замовити, а ми швидко і недорого виготовити дерев’яні вікна та міжкімнатні двері, – ми розмістили наше виробництво дерев’яних вікон і виробництво металопластикових вікон в незалежні заводи

І – найголовніше – за все це вам не доведеться переплачувати. Ми не продаємо чужу роботу. Ми – продаємо рішення Ваших проблем, пов’язаних з вікнами або інтер’єрами.

Вся без винятку продукція СП «Амтек ЛТД» сертифікована і відповідає екологічним і технічним нормам, що діють на території України і Євросоюзу.
СП «Амтек ЛТД» виробляє віконні системи з 1991 року і є неодноразовим лауреатом всеукраїнського конкурсу “Кращий український виробник вікон” і “100 кращих товарів України”, що проводяться Держстандартом України

3/5 - (26 голосов)

Отзывы

Ваш отзыв должен быть не менее 200 символов.

Подписаться
Уведомить о
0 отзывов
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Генерация пароля