EvroLayn

Здесь Вы можете: сравнить компании, сравнить цены на услуги, написать отзыв о компании
88 Ремонтных компаний
18 Строительных компаний
110 Новостройки Киева
185 Агентств недвижимости
227 Дизайн студий
152 Архитектурных бюро
165 Строительство коттеджей
115 Материалов для ремонта и строительства

EvroLayn


Телефон: +380 95 070 1849

Адрес: Киев

Рейтинг компании

2.8/5 - (45 голосов)

ЧП EvroLayn

Компанія EvroLayn – сучасна мережа роздрібних продажів металопластикових вікон в Києві та Київській області.

Напрямок роботи нашої компанії – енергозберігаючі технології у вашому домі. Завдяки нашим вікнам ми надаємо Вам тепло, затишок і комфорт.

Йдучи в ногу з часом, EvroLayn пропонує найсучасніші технології в області скління. Саме тому ми працюємо з профілем REHAU а так само Salamander загальновизнаним лідером на ринку віконних технологій, і, з огляду на зрослі вимоги до енергозбереження в Україні (як і в усьому світі) пропонуємо використання енергозберігаючих склопакетів. Купуючи вікна, у замовника не постає питання про якість. Якість профілів REHAU і Salamander підтверджено часом. Сучасне сертифіковане виробництво, використання тільки перевірених часом брендів – профіль REHAU та Salamander, фурнітура Maco, Roto, Vorne, Geviss, і гнучка цінова політика дозволили нам позитивно зарекомендувати «EvroLayn» на ринку продавців пластикових вікон. Наші замовники із задоволенням звертаються до нас знову і знову і рекомендують нас іншим. І ми в свою чергу, намагаємося відповідати придбаній репутації надійного партнера. Постійно діючі сезонні знижки, додаткові знижки, оперативний зворотний зв’язок і сервісне, гарантійне обслуговування – допомагають нам впевнено дивитися в майбутнє.

Ми раді кожному замовнику. Як новим людям, так і тим, хто знає нас протягом багатьох років. Пропонуємо переконатися в якості нашої продукції та сервісу. Досвідчені фахівці, ґрунтуючись на ваших побажаннях і можливостях виробництва, запропонують Вам найбільш оптимальний варіант і комплектацію ваших вікон. Якість продукції та послуг, індивідуальний підхід до кожного клієнта не залишать Вас байдужими.

2.8/5 - (45 голосов)

Отзывы

Ваш отзыв должен быть не менее 200 символов.

Подписаться
Уведомить о
0 отзывов
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Генерация пароля