Fenster Baum

Здесь Вы можете: сравнить компании, сравнить цены на услуги, написать отзыв о компании
87 Ремонтных компаний
18 Строительных компаний
110 Новостройки Киева
192 Агентств недвижимости
243 Дизайн студий
150 Архитектурных бюро
170 Строительство коттеджей
116 Материалов для ремонта и строительства

Fenster Baum


Телефон: 8(044)592-26-70

Адрес: Киев

Рейтинг компании

3.4/5 - (35 голосов)

Fenster Baum

Завдяки нашим німецьким партнерам, з 2004 року в Україні налагоджено виробництво високоякісних дерев’яних євровікон торгової марки Fenster Baum. Євровікна – це вікна нового покоління, виготовлені із застосуванням передових технологій, що забезпечують довгу службу і високу якість вікна. Головною відмінністю євровікна є наявність склопакетів, які значно підвищують його тепло- і шумоізоляційні властивості і полегшують догляд за ним. Дерев’яні євровікна відрізняє також той факт, що вони створюються з самого екологічно чистого матеріалу – дерева. Такі євровікна зручні і найбільш практичні: вони не випаровують феноли як пластикові та просто `дишат`.

Продукція виготовляється на сучасному обладнанні з високою точністю і ступенем якості обробки поверхні. Для виготовлення продукції застосовуються тільки оригінальні комплектуючі. Застосовуючи зарубіжний досвід компанія пропонує споживачеві дерев’яні вікна зі склопакетами різноманітних форм і комплектації, складні розсувні, що складаються, поворотні конструкції, вхідні двері, міжкімнатні двері та перегородки, в тому числі розсувні, елементи інтер’єру, дерево-алюмінієві вікна і зимові сади, зовнішні дерев’яні віконниці і безліч супутніх виробів та аксесуарів. Сьогодні на власній виробничій базі компанія виробляє близько 500 кв. м. віконних конструкцій і 30 дверних блоків на місяць. Щорічно відбувається нарощування обсягів, модернізація виробництва, освоєння нових видів продукції, вдосконалення системи контролю якості.

Номенклатура ізготавлівиаемих дерев’яних вікон включає чотири основні цінові сегменти: економ, стандарт, еліт і ексклюзив. Більш детальну інформацію Ви можете знайти на відповідних вкладках сайту.

3.4/5 - (35 голосов)

Отзывы

Ваш отзыв должен быть не менее 200 символов.

Подписаться
Уведомить о
0 отзывов
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Генерация пароля