Максимум-ХХІ

Здесь Вы можете: сравнить компании, сравнить цены на услуги, написать отзыв о компании
88 Ремонтных компаний
18 Строительных компаний
110 Новостройки Киева
185 Агентств недвижимости
227 Дизайн студий
152 Архитектурных бюро
165 Строительство коттеджей
115 Материалов для ремонта и строительства

Максимум-ХХІ


Телефон: +380 44 451 5668

Адрес: Киев

Рейтинг компании

2.8/5 - (45 голосов)

Максимум-ХХІ

Про пропонований продукт
Про пропонованому продуктеСістема `Еліта` профіль КВЕ 70 мм, 5 камер.
Ця система розроблена Фабрикою Вікон `ЕСКО` і орієнтована на найвимогливіших і вимогливих покупців. Ці вікна: красиві, довговічні, прості і надійні в експлуатації, що відповідають найвищим вимогам по звукоізоляції та енергозбереження. Елегантний дизайн вікон системи `Еліта` надають округлі лінії профільної системи, а її багатокамерні будову, в поєднанні зі спеціально підібраним склопакетом товщиною 24 мм, в якому одне із стекол з Low-E покриттям або з 2х-камерним склопакетом товщиною 32 мм, що дозволяє зберігати комфортну температуру в кондиціонованих і опалюваних приміщеннях незалежно від зовнішніх кліматичних умов, створюючи сприятливий мікроклімат в приміщенні. Фурнітура з функцією мікрощілинного провітрювання, один протизламний елемент і механізм `Roll-Royce`. Гальванічне покриття підвищує стійкість фурнітури до впливу зовнішнього середовища і дозволяє продовжити термін експлуатації вікон.

Про пропонований продукт.
Про пропонованому продуктеСістема `Оптіма` профіль КВЕ 58 мм, 3 камери.
Для вікон системи характерні класичні лінії профільної системи з оптимальними характеристиками міцності і термоізоляційними властивостями. Посилене П-образне сталеве армування забезпечує необхідну стійкість до вітрових навантажень. Однокамерний склопакет товщиною 24 мм з економічним низькоемісійним склом значно тепліше звичайного двокамерного, при цьому вікно стало легше, що відбивається на довговічності його експлуатації.
Система рекомендована до застосування при склінні балконів і лоджій, при влаштуванні внутрішніх перегородок.

Про пропонований продукт.
Про пропонованому продуктеСістема `ТИТАН` КВЕ 70 мм 5 камер.
Система має виключно чудові характеристики по безпеці, звукоізоляції і ефективності енергозбереження.
Оригінальна і виразна профільна система. Антивандальний двокамерний склопакет товщиною 32 мм, в якому використовуються два скла з Low-E покриттям і одне триплекс товщиною 6 мм. Армування оцинкованої сталлю товщиною не менше 2 мм із замкнутим контуром. Протизломна фурнітура, деталі якої виготовлені зі спеціальної сталі. Одна цапфа витримує навантаження до 1500 кг, в стулці таких цапф не менше трьох. Оригінальний колір накладок, ручок і гумового ущільнювача.

2.8/5 - (45 голосов)

Отзывы

Ваш отзыв должен быть не менее 200 символов.

Подписаться
Уведомить о
0 отзывов
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Генерация пароля