Men Bureau

Здесь Вы можете: сравнить компании, сравнить цены на услуги, написать отзыв о компании
88 Ремонтных компаний
18 Строительных компаний
110 Новостройки Киева
185 Агентств недвижимости
227 Дизайн студий
152 Архитектурных бюро
165 Строительство коттеджей
115 Материалов для ремонта и строительства

Men Bureau


Сайт: https://www.men-bureau.com

Телефон: +380939389895

Адрес: вулиця Січових Стрільців, 23A, Київ

Рейтинг компании

3.6/5 - (14 голосов)

Социальные сети

Мене звати Олександр.
Я створюю позачасові та естетичні простори, в яких вдається виділити текстури, падаюче світло та конструктивні деталі. Все це становить основу чистого та позачасового дизайну.
В рамках дизайн-проекту наша студія структурує етапи роботи таким чином:
– особиста зустріч,
– брифінг/заповнення анкети,
– розробка планувального рішення,
– розробка візуалізацій,
– розробка повного комплекту креслень,
– затвердження комплектації,
– реалізація проекту / авторський нагляд.
Таким чином, ми можемо бути гнучкими та пропонувати проект поетапно відповідно до вимог замовника.
Дизайн – це завжди діалог. Кожен проект унікальний, відповідає умовам простору та індивідуальності нашого клієнта.
3.6/5 - (14 голосов)
Логотип Компания Рейтинг Отзывы
NSDGroupNSDGroup4.9

91 | 1

Посмотреть
Yod designYod design4.7

81 | 0

Посмотреть
Fox LabFox Lab4.7

10 | 0

Посмотреть
NewDesignNewDesign4.6

11 | 0

Посмотреть
NewStroyNewStroy4.5

18 | 0

Посмотреть

Цены на дизайн

Технический дизайн Дизайн проект Авторский проект
от грн от грн от 1400 грн

Примеры работ

Отзывы

Ваш отзыв должен быть не менее 200 символов.

Average
4 Based On 10

Подписаться
Уведомить о
10 отзывов
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии

У нас приватний будинок, брали дизайн-проєкт ще минулого року, планували почати реалізацію у березні через будівництво будинка. Наразі повернулися до Києва тому почали втілювати проєкт в життя.

Декілька моментів вже змінили, через подорожчання матеріалів. Дякуючи Олександру нам вдалося знайти на чому можна зекономити, бо бюджет обмежений. Самі б точно не впорались, дуже відповідальне ставлення до роботи, працювати легко, сподіваємось що до кінця року встигнемо)

Оцінка 10\10

0
Ваша оценка
Положительная

Спочатку зустрілися на безкоштовну консультацію за донат, на об’єкті отримали багато відповідей і взагалі багато того про що ми не думали. Зараз наш будинок на стадії реалізації (замовили дизайн-проєкт з авторським наглядом та комплектацією), відповідальне ставлення до роботи дуже радує, будемо в подальшому продовжувати співпрацю на інших проєктах.

Раджу

0
Ваша оценка
Положительная

Сподобався візуальний стиль цієї студії, але хотіли перевірити чи справді це професіонали, тому замовили лише планування. Планування нас дуже вразило, запропонували такі варіанти над якими ми навіть і не здогадувались що так можна було?)

Зараз проект на стадії реалізації, замовили дизайн-проект з авторським наглядом, дуже сподіваємось що до кінця року встигнемо!

0
Ваша оценка
Положительная

Точно рекомендую! Знайшла спільну мову на першій ж зустрічі з Олександром, одразу зрозуміла що людина прикладає серце до своєї справи. Сподіваємось що після війни ми найближчим часов продовжимо реалізацію нашої квартири.
Раджу 10/10 🙂

0
Ваша оценка
Положительная

Сейчас на финальной стадии ремонта – могу сказать что ребята прям очень стараются и настоящие профессионалы своего дела. Вложились и в сроки и в бюджет и сделали проект ещё лучше чем мы даже планировали. Планирую взять под сдачу ещё в след.году – точно знаем к кому будем обращаться!

0
Ваша оценка
Положительная

Недавно купил 3-комнатную квартиру в новострое и хотелось чтобы она отличалась от других квартир. Обратился за помощью в Мэн бюро. Встретились буквально в тот же день в ресторане и обсудили детали. Мне сразу понравился подход и советы которые мне дали и мы начали работу буквально в ту же неделю.

Видно что ребята стараются, сейчас всем доволен, стройка идёт соблюдая сроки и бюджет!

0
Ваша оценка
Положительная

Советую однозначно.

Смогли вложиться в планируемый бюджет и при этом результат оказался лучше чем мы вообще ожидали. Дизайн проект интуитивно понятный даже мне, хоть я и далеко не строитель. Перепланировка -очень функциональная и как раз то что нам нужно со всеми мелочами.

0
Ваша оценка
Положительная

Абсолютно за вменяемые цены!!! Долго искали своего дизайнера, эта студия была 4тая в списке, и на ней мы и остановились. В отличии от остальных – нас сразу в телефонном режиме проконсультировали по поводу нашей квартиры, всё чётко и по делу. Классная команда профессионалов, которая делает свою работу на 5+ ещё и в сроки!

0
Ваша оценка
Положительная

В целом работой дизайн-бюро доволен, прораб сказал что с чертежами всё в порядке, профессионалы своего дела, через неделю будем запускать стройку. Так что могу советовать.

В целом работой дизайн-бюро доволен, прораб сказал что с чертежами всё в порядке, профессионалы своего дела, через неделю будем запускать стройку. Так что могу советовать.

0
Ваша оценка
Положительная

Брав дизайн-проект в цьому році, зараз на етапі реалізації, може рекомендувати це бюро. Це мій перший ремонт, але не залежно від цього я майже не втручаюсь у процес, дизайнери з моїм прорабом самі все між собою погоджують. А я тим часом маю час на своє життя та свою роботу.
 
Рекомендую!

0
Ваша оценка
Положительная
Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Генерация пароля