ВЕСЬ СВІТ ВІКОН

Здесь Вы можете: сравнить компании, сравнить цены на услуги, написать отзыв о компании
88 Ремонтных компаний
18 Строительных компаний
110 Новостройки Киева
185 Агентств недвижимости
227 Дизайн студий
152 Архитектурных бюро
165 Строительство коттеджей
115 Материалов для ремонта и строительства

ВЕСЬ СВІТ ВІКОН


Телефон: (044) 223-02-34; (0

Адрес: Киев

Рейтинг компании

2.9/5 - (30 голосов)

ВЕСЬ СВІТ ВІКОН

Ми вітаємо вас! Вікна `VEKA` допоможуть зберегти ваші гроші!

Компанія Весь Світ Вікон займається виробництвом металопластикових вікон з профілю `VEKA` (Німеччина).

Пластикові вікна

Ми всіляко прагнемо до того, щоб наші замовники отримували продукцію тільки найвищої якості; на це спрямовані всі наші зусилля на кожному етапі виробництва. Кожне вікно, яке виробляється нами проходить жорсткий контроль для того, щоб Споживач зміг довгі роки в будь-який час року відчувати переваги якісних вікон.

Ми виконуємо будь-які побажання Замовника. Виробничий можливості нашої компанії дозволяють виготовити конструкції будь-якої конфігурації.

Засклення балконів І лоджій
Засклення балконів ПВХ рамами з одинарними або подвійними склопакетами – найтепліший вид скління. Скління лоджій ПВХ рамами з одинарними або подвійними склопакетами при достатньому утепленні інших елементів може перетворити вашу лоджію в додаткову кімнату.

Засклення балконів на ОСТАННІХ ЕТАЖАХ- найскладніший по виконанню вид скління, т. К. Вимагає влаштування даху над балконом. Засклення балконів на останніх поверхах в нашій фірмі виробляють тільки бригади з пройшли спеціальну підготовку промислових альпіністів. При цьому ми використовуємо найсучасніші покрівельні матеріали.

Засклення балконів з виносом.
При склінні балконів з виносними Підвіконня ми використовуємо високоміцні кронштейни власної розробки. Розмір виносу може коригуватися в більшу або меншу сторону відповідно до побажань замовника.

скління котеджів
Ми можемо запропонувати вам комплексне рішення задачі по склінню котеджу. Виготовлення та встановлення вікон і вхідних груп з ПВХ профілю з одно- та двокамерними склопакетами. А також скління террасс, зимових садів.

2.9/5 - (30 голосов)

Отзывы

Ваш отзыв должен быть не менее 200 символов.

Подписаться
Уведомить о
0 отзывов
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Генерация пароля