ВІКНА ФАРАОН

Здесь Вы можете: сравнить компании, сравнить цены на услуги, написать отзыв о компании
87 Ремонтных компаний
18 Строительных компаний
110 Новостройки Киева
192 Агентств недвижимости
243 Дизайн студий
150 Архитектурных бюро
170 Строительство коттеджей
116 Материалов для ремонта и строительства

ВІКНА ФАРАОН


Телефон: 044 5434552; 044 22

Адрес: Киев

Рейтинг компании

2.9/5 - (14 голосов)

ВІКНА ФАРАОН

Сучасні, довговічні, зручні в експлуатації і догляді. Завдяки цьому вони популярні як за кордоном, так і в Україні. Якщо Ви вибрали для себе саме металопластикові вікна, ми пропонуємо вікна з профілю світового лідера «REHAU». Протягом вже півстоліття (з 1958 року) компанія «REHAU» розробляє і виготовляє профільні системи для вікон.
Ми Вам можемо запропонувати весь ряд профільних систем компанії REHAU:
-Якщо Для Вас мають значення надійність і економність, то вірним вибором для Вас будуть вікна з профільної системи REHAU ЄВРО – 60. Завдяки гладкій поверхні та елегантним стоків, вікна з цього профілю прикрасять будь-яке житло. Два контури ущільнення затримують вітряної потік, а також доступ пилу та вологи ззовні та створюють приємний клімат в приміщенні. Цей профіль виготовляється як 3-х камерна профільна система та має конструктивну глибину 60 мм.
– Якщо для Вас має значення дизайн, комфорт приміщення і економія коштів завдяки ефективній теплоізоляції, то вірним вибором будуть для Вас вікна з профільної системи REHAU ЄВРО – 70. Завдяки цим профілем Ви завжди будете радісно, ​​повертатися додому. — Якщо Ви маєте високі вимоги до дизайну, то вікна з цього профілю будуть головним чином доповнювати інтер’єр Вашого будинку. Конструктивна глибина 70 мм. і 5 – ти камерна система піклуються про ефективну теплоізоляцію.
-Якщо Ви цінуєте вишуканий дизайн і підвищений комфорт, а також розраховуєте заощадити на опаленні, вікна з профілю REHAU діамант – дизайн – це саме те, що вам потрібно. Стильний і простий у догляді, профіль з неповторною високоякісної поверхнею і дуже благородним зовнішнім виглядом. Ідеальна ширина коробки 70 мм, а також 5 – ти камерна система забезпечують ефективне енергозбереження.
Завдяки вікнам з профілю «REHAU» Ви можете знизити витрати енергії через вікно. Матеріал, з якого виготовляються профільні системи «REHAU», екологічно безпечний, його застосування дозволене також в медичних установах, дитячих садках і школах, що підтверджено висновком державної санітарно – епідеміологічної експертизи.
2.9/5 - (14 голосов)

Отзывы

Ваш отзыв должен быть не менее 200 символов.

Подписаться
Уведомить о
0 отзывов
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Генерация пароля