Професіонал ріелтор – що від нього залежить?

Здесь Вы можете: сравнить компании, сравнить цены на услуги, написать отзыв о компании
87 Ремонтных компаний
18 Строительных компаний
110 Новостройки Киева
192 Агентств недвижимости
243 Дизайн студий
150 Архитектурных бюро
170 Строительство коттеджей
116 Материалов для ремонта и строительства

Професіонал ріелтор – що від нього залежить?

Размещено 25.01.2022 в Статьи

Сьогодні в процесі пошуку житла або його продажу люди звертаються до рієлторів. Однак не всі компанії надають послуги якісно та вигідно для обох сторін. Існують шахраї, охочі нажитися на людях. Щоб вибрати професійного рієлтора, варто використовувати рейтингові сайти, де таблиці складаються виходячи з реальних відгуків клієнтів. Якщо потрібно зробити ремонт, варто познайомитися з порядними будівельно-ремонтними компаніями на сайті rating-desing-remont.kiev.ua.

Які якості повинен мати професійний посередник

Щоб не натрапити на недобросовісну компанію, слід вивчити рейтинг рієлторів на спеціальних сайтах. Тут же можна вивчити відгуки реальних клієнтів і зробити висновки про надавача послуг. Рейтинг контор зростає, якщо працівники сумлінно ставляться до роботи. Отже, якщо вам потрібно обрати фахівця у справах нерухомості, варто врахувати деякі моменти.

Рієлтор має бути комунікабельним. Він спілкується з клієнтами та колегами, і повинен вміти налагоджувати контакт із кожним. Такий співробітник зможе не лише завоювати довіру клієнта, а й підняти рейтинг компанії. Завдяки цьому він буде на хорошому рахунку у начальства, зможе отримувати більше вигідних проєктів.

Бажання досягти позитивного результату – один із основних показників. Справа в тому, що більшість працівників налаштовані на отримання прибутку. Таким чином вони вдаються до різних хитрощів, щоб заробити більше. Це негативно позначатиметься на рейтингу компанії в цілому. Чим більше успішно укладених договорів, тим вищий рівень професіоналізму.

Самоорганізація для рієлтора – запорука успіху. Він повинен вміти правильно розставляти пріоритети і розуміти, що при великій кількості завдань не вдасться їх виконати бездоганно і в найкоротші терміни. Потрібно вміти виділяти конкретні цілі та прагнути до їх досягнення.

Рішучість у діях демонструє рівень професіоналізму. Посередник має вміти відмовити клієнту або знайти інші варіанти, якщо бачить, що пропозиція не вигідна для всіх сторін. Більшість замовників перед продажом не вивчають ринок і називають свою ціну. У такому разі вони можуть або втратити кошти, або зовсім не продати нерухомість.

Гарний рієлтор завжди порадить клієнту найкращі варіанти. Однак потрібно готуватися до спілкування зі співробітником, порівнювати ціни на нерухомість. Таким чином вдасться уникнути шахрайських дій.

Що залежить від рієлтора у процесі роботи з клієнтом

Список завдань рієлтора може різнитися у різних компаніях. З ним можна ознайомитись на сайті. Як правило, основними завданнями професіонала є:

  • пошуки та підбір клієнтів;
  • вибір  нерухомості для клієнтів відповідно до їхніх умов;
  • ведення переговорів;
  • супровід операцій із житлом;
  • оформлення угод;
  • збір необхідних документів;
  • підготовка договору;
  • допомога в оцінці приміщення;
  • укладання договору;
  • аналіз цін ринку нерухомості.

У деяких випадках рієлтора також залучають до створення баз клієнтів та обслуговування після завершення угоди. Завдяки зверненню до рієлторських контор можна уникнути довгих процедур, пов’язаних з пошуком підходящих  варіантів, збором документів, юридичними та нотаріальні питаннями. Це значно спрощує процес купівлі чи продажу квартири, будинку чи іншої нерухомості. Важливо вибрати професіонала, який має досвід у цій сфері та позитивні відгуки від клієнтів, які отримали бажаний результат.

0

One thought on “Професіонал ріелтор – що від нього залежить?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Генерация пароля